Hledáme posily

Hledáme člena do týmu MG Energy

Jsme dodavatelem fotovoltaických komplexních systémů, včetně domácích energetických úložišť, střídačů Solax POWER a tepelných čerpadel. Nabízíme ekologicky šetrná řešení pro domácnosti, firmy i zemědělce.
Manažer obchodního týmu
Obchodní zástupce v ČR

Stavíme nový tým obchodních zástupců, kteří se pohybují v oblasti nových technologií a služeb v oblasti fotovoltaiky a tepelných čerpadel. A právě teď máte jedinečnou příležitost stát se manažerem této skupiny.

Nabízíme:

  • Možnost osobního rozvoje
  • Uplatnění svých znalostí s vedením prodejních týmů
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práci na IČO

Požadujeme:

  • Vlastní prodejní tým složený z více než 5 obchodníků z jakéhokoli oboru: telekomunikace, energetické komodity, finance nebo jiné
  • Zkušenost s vedením týmu výhodou
  • Ochotu učit se novým věcem a rozvíjet sebe a svůj tým
  • Samostatnost, odpovědnost, odolnost vůči stresu
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Znalost MS Office

Náplň práce:

  • Vedení obchodního týmu
  • Spolupráce na nových projektech
  • Aktivní komunikace s klienty

Stavíme nový tým obchodních zástupců, kteří se pohybují v oblasti nových technologií a služeb v oblasti fotovoltaiky a tepelných čerpadel. A právě teď máte jedinečnou příležitost stát se jedním z nich.

Co můžeme nabídnout:

  • Garantujeme předem domluvené schůzky našim call centrem
  • U nás dostanete příležitost vyniknout, vydělat si dostatek peněz a profesně se rozvíjet a seberealizovat

Požadujeme:

  • Zájem o obchodní činnost a vlastní rozvoj
  • Příjemné vystupování, aktivní přístup, samostatnost, komunikace
  • Práce s PC na uživatelské úrovni (MS Excel, MS Word)
  • Výhodou orientace v oblasti energetiky

  • Komunikace s klienty, jak se stávajícími, tak i s novými
  • Budete zlepšovat kvalitu služeb u zákazníků
  • Spolupráce s Vašim týmem
KARIÉRA

Zalíbila se Vám tato pozice?

Kontaktujte nás
Pokud chcete být jedním z nás, zašlete nám svůj životopis. Brzy se Vám ozveme.
Zašlete nám životopis
marek.gruber@mgenergy.cz
Díky dlouholeté tradici v oboru jsme ušetřili starosti i finance tisícům spokojených klientů. Usilujeme o zvýšení využitelnosti obnovitelných zdrojů energie s pozitivním dopadem na život budoucí generace.
Zpracování osobních údajů
Naše služby
Fotovoltaické panelyTepelná čerpadlaÚložiště energií a Střídače
Montáž a Servis
Dotace
Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů v energetických odvětvích je Energetický regulační úřad (ERÚ).
www.eru.cz
Hledáte práci?
Nabízíme osobní rozvoj, přátelský přístup, odpovídající platové ohodnocení a práci v oboru, který zlepší svět.
Zobrazit pracovní pozice